Prieskoniai interjere

Šį kartą- apie prieskonius. Kaip cinamonas ir vanilė šventiniam pyrage, taip ir tinkamai parinktos detalės interjere- paryškina, suteikia charakterį, pasakoja unikalią istoriją.
Viena dažniausių užklausų, kurių sulaukiame- atnaujinti, pagyvinti interjerą. O šis projektas unikalus tuo, kad jo interjerą metams bėgant ir keičiantis namų šeimininkams, kūrė ne viena itin stiprių architektų studija. Dėka unikalių erdvių, kokybiškų ir ilgaamžių sprendimų interjere, kūrybinis procesas papildant interjerą naujomis detalėmis, buvo be galo malonus.
Detalės, kurias kuriame, renkame ir pritaikome interjerui gali būti labai skirtingos ir priklauso nuo daugybės aplinkybių: kliento vizijos ir poreikių, pačios erdvės ir jos istorijos, interjero stiliaus, apšvietimo, vyraujančių spalvų ir tt. Šiuo atveju pagrindiniai sprendimai buvo interjerą paryškinti keliomis charakteringomis spalvomis (cobalt/indigo mėlyna ir terracota, oranžiniais atspalviais), rasti sprendimus nepraktiškoms vietoms, atrinkti ir pritaikyti jau esamus objektus pagal naujų šių apartamentų šeimininkų poreikius, parinkti augalus, meno kūrinius, jaukumą kuriančius kilimus, šviestuvus ir kitus akcentus (staliukus, keramiką ir kt.).
Didžiausias pasimėgavimas buvo pratęsti šių namų interjero istoriją kokybiškais sprendimais, paliekant erdvės tolimesniam, lėtam kūrybiniam procesui.

Privatus interjeras, 2023

Interjero dizainerės

Simona Pažemeckienė ir Rūta Lendraitytė Utalla

Vieta

Vilnius

Metai

2023