Žaidimas spalvomis

Spalvos, spalvos, spalvos! Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai nėra itin ryškus interjeras, visgi žaidimo spalvomis čia buvo daugiau nei įprasta. Į projektą įsijungėme tuo metu, kai lofto erdvės jau turėjo patvirtintus ir įgyvendintus techninius planus, pirminį stilistinį braižą ir dalį apdailos elementų. Visgi jautėme, kad tam tikrų suplanuotų detalių būtų verta atsisakyti ir lofto interjerą pakreipti kiek kitu kampu- pasiūlėme įnešti daugiau natūralių medžiagų, šviesos ir lengvumo, stereotipinius loftui sprendimus keisti kiek labiau neįprastomis, švelnesnėmis alternatyvomis.

Lofto paskirtis- kelias veiklas jungianti kūrybinė studija su antro būsto funkcija. Pirmame aukšte vienoje ištisinėje linijoje suplanuotos net keturios skirtingos erdvės su atskiromis savo paskirtimis: svetainė, mini kirpyklos studija, virtuvė ir vonios kambarys, antrame aukšte- coworking (bendradarbystės) biuras.

Įžengus pro duris dėmesį patraukia ryškiausias objektas erdvėje- menininko Vavova kurtas piešinys ant centrinės metalinės konstrukcijos. Daugumoje vietų interjere subtiliai atkartojome meno darbe panaudotus skirtingus atspalvius: geltoną smulkiuose interjero akcentuose, raudonmedžio rausvą užuolaidose ir lauko balduose, o vizualinei atsvarai naudojome ramius, žemiškus tonus ir natūralias medžiagas- virtuvės baldų fasadams rinkomės dažytą MDF ir fanerą, akmens rašto stalviršį. Biuro erdvėje vyrauja švarūs, vienspalviai paviršiai, kuo daugiau vietos paliekant darbinei-kūrybinei atmosferai.

Privatus interjeras, 2023

Interjero dizainerės

Simona Pažemeckienė ir Rūta Lendraitytė Utalla

Vieta

Vilnius

Metai

2023